| laurica321 a întrebat:

Cum pot sa imi fac un videoclip pe calculator de exemplu: sa fac un videoclip cu mine dar sa pun ecranul la calculatorul mare, adica am un laptop face poze video dar nu are video si pun leptopul in fata calculatorului.

2 răspunsuri:
| wishgranter a răspuns:

Exista 2 variante.
1. te filmezi cu un telelfon sau camera video
2. exista un proram Proshow Gold cu care poti face videoclip din mai multe poze ale tale la care poti adauga si muzica de fundal.

| laurica321 explică:

Vreau sa ma filmez cu camera video la calculatorul mare adica: un laptop il pun in fata calculatorului mare. si sa fie gratis de downloadat