| WeedOo a întrebat:

Cum pot sa imi modific voce? Adica nu conteaza daca o modific live sau ca mai antai ma anregistrez si dupa aia o modific important e sa o modific pls cine stie sa ma ajute si pe mine!

Răspuns Câştigător
| SergaTheBoy a răspuns:

Ellutza desteapta lumii se referea la un programstraight face
Incearca de la screaming bee... dar cam greu il gasesti gratis

1 răspuns:
| ellutza a răspuns:

Apesi pe sfarcu drept si se ingroasa iar pe sfarcu stang se subitaza vocea. ce intrebare stupida, canta, forteaza-te si isi dai seama cum iti poti modifica vocea