| Raluk44522 a întrebat:

Cum pot sa ma conectez la internet de pe o tableta, dar nu pe wireless. va rog frumos care stie sa-mi raspunda, funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tableta are integrat un modul 3G, poți folosi un SIM.
Pentru orice tabletă poți folosi un cablu OTG și un modem de la RDS (doar modelele vechi sunt compatibile momentan).
Poți achiziționa de asemenea un router portabil 3G (bagi cartela 3G în el și acesta emite internetul 3G prin wireless deci te vei conecta prin wireless>router>3G)

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Daca are 3g tableta (slot pentru cartela sim) poti lua un abonament de internet.