| adrian88_9398 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac promriul meu program? dati-mi un sait de download plss.

Vreau sa-mi fac propriul meu program. Cum isi face si Banjo sau Remus.

2 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Pai poti invata Pascal cu Delphi (dar sunt cam depasite un pic) sau mai bun ar fi C si C++ dar pentru asta iti trebuie matematica destula, cap si rabdare si ambitie bineinteles.

| zerozero a răspuns:

Trebuie sa inveti programare pentru ati crea propriul tau program: http://www.cplusplus.com/doc/tutorial/
Sau daca vrei sa creezi doar un simplu exe care sa contina niste fisiere si sa se instaleze, iti va fi de ajutor: Smart Install Maker