| Unyktul_Maurro_1988 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac un con de facebook/pagina, la care oameni poata sa-mi dea fallow(urmareste),?, raspuns cat mai rapid va rog, ofer funda! happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| レクス a răspuns:

Buna!
Intri pe facebook si da click pe 'Creeaza o pagina', acolo jos de tot.Alege tipul de pagina si apoi completezi datele despre pagina. Daca ai un cont, completeaza datele, daca nu, creeaza un cont – iti trebuie doar o adresa valida de email. Dupa ce ai apasat butonul "Sign Up Now" mergi la adresa de email si fa click pe link-ul de activare.
Dupa ce ai pagina de facebook, faci aici acel buton cu 'follow', care este ca si un subscribe.
Http://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/follow/

| Blablabla0012 a răspuns:

Daca ai o pogaina normala de Facebook cu add frind. Trebuie sa ai o anumita varsta, 18 ani. O data ce tiai setat pe Facebook 18 ani intri la setari iti activezi fallow si gata lumea te poate urmari. O sa iti apara in dreapta langa add friend si fallow. Daca cineva iti trimite o cerere de prietenie si o respingi acea persoana o sa intre automat la fallow.