| ☺ Smile ☻ a întrebat:

Cum pot sa`mi pun imaginea care o vreau eu pe backround la hi5?

Răspuns Câştigător
| คเค๓เк a răspuns:

Dai click acolo unde scrie "modifica aspectul"
si o sa-ti apara o pagina si dai click in dreapta unde scrie "Aspecte create de mine Creează un aspect pentru profil »"
Asa si dupa ce ai dat click o sa-ti apara in stanga"Pagină globală" asa si o sa vezi ca mai jos scrie "Fundal de pagină" si dai click pe "Browse" si iti alegi o poza o sa apara acolo un folder... dupa ce iti alegi poza o sa-ti apara o sagetica albastra in dreptul la"browse" si dai click pe ea! si sa nu uiti sa pui un nume acolo la "name" nu conteaza ce nume... Dupaia dai click pe "Salvare" Dupaia vei vedea ca`ti apare mai sus
SUCCES!
Aspectul propus de tine a fost salvat. Acest aspect poate fi acum găsit în galeria Aspecte realizate de mine. Acolo poţi alege aspectul pentru a-l utiliza în profilul tău sau poţi relua editarea sa mai târziu.
si trebuie sa dai click pe "Aspecte realizate de mine" si o sa-ti apara aspectul si dai click pe"utilizare aspect"
Sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Îţi creezi un aspect. Intri pe Profil-Modifică aspectu-Creează un aspect pentru profil şi acolo îţi completezi câmpurile care vrei

| andraspune a răspuns:

Intri pe profilul tau de hi5 apoi dai click pe modifica aspectul
cand intri te uiti in partea dreapta sus la "Creează un aspect pentru profil »"
dai click acolo si dupa iti poti face singur, a un aspect
fundita?big grin

| larrii a răspuns:

Intri la profilul meu si apoi sub poza ta de profil trebuie sa scrie modifica aspectul. intri acolo, si scrie pe acolo intr'un colt creeaza aspect pentru profil si dai acolo dupa care completezi doar partea cu "Pagina globala" big grin sper ca ai inteles laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar la kine nu merge.nu pot modifica aspectul

| Micheline a răspuns:

Intrii la modifica aspect apoi la "creeaza un aspect pentru profil"si copletezi doar prima rubrica adica "Pagina globala"
Succeshappy