| Roxii a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb parola de la adresa de mess? plss help primul care raspunde

Răspuns Câştigător
| tomitza a răspuns:

Uite aici : http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/original/account/account-03.html
trebuie sa schimbi parola de la mail si astfel ti se schibam si parola de la mess :D

12 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Intri pe Mail> My account> Change password

| Ea12345 a răspuns:

Intri pe mess.

messenger/my acount info/completezi cu parola actuala.change my password si de acolo te descurci tu.

| kevincosty a răspuns:

Cauta "Profil" si apoi "contul tau". Acolo gasesti "schimbare parola".
Sper sa reusesti.

| tomitza a răspuns:

Http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/original/account/account-03.html Trebuie sa iti schimb parola de la mail=id si dupa aia automat ti se schimba si parola de la id de mess;) succes

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Intri pe yahoo.com iti introduc adera de e`mail si parola, intri in cont dai la Account Info la Change Password si ti`o schimbiwinking
Succes :*

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Introduci adresa* scuze pentru greseli

| stefannn a răspuns:

Ce id de mess ai ca nu stiu cum sa pun poze sa iti arat?

| GabiCh93 a răspuns:

Ntra pe yahoo.com-> da sign in apoi da acolo unde HI USER->Account Infhiro scrie id si parola->Sign-In and Security->
Change your password Succes!

| littleladybug a răspuns:

Pai ii dai acolo sus unde scrie messenger deasupra pozei de la avatar, apoi dai la my account info, iti scrii parola pe care o ai acum si ii dai sign in, iar pe acolo undeva in stanga scrie change my password. sper sa te ajute!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la messenger, la get a new yahoo id, completezi formularul cu adresa de email care o ai, iar la parola pui ce vrei! funda?

| deli02 a răspuns:

Pai, intrii in e-mail, si acolo sus in partea stanga in colt scrie mai ingrosat Hi,(si numele tau). Pui mousse-u acolo pe sagetica aia de langa numele tau si intri pe "Account Info". Se poate sa iti mai ceara o data parola, dupa care printre optiunile care iti vor aparea acolo este si "Change your password". Intri acolo si trebuie sa iti introduci vechea parola si de doua ori pe cea noua, dai save si cred ca te descurci tu. Daca nu mai intrebi happy

| teoo a răspuns:

La messenger acolo sus este o bara. meri acolo unde scrie "messenger", mergi acolo unde scrie "mt account info" intra acolo si iti va intra la yahoo, acolo iti pui id`u de mes si parola si la pagina in care ai intrat iti apar mai multe informatii de la adresa ta, acolo este un paragraf cu "Sign-In and Security" si este "change your password" intri acolo si la "Enter your Current Password" iti pui parola veche iar la "Choose a New Password" parola pe care o vrei tu [cea nouawinking ] iar la "Confirm your New Password" vei confirma parola cea nouawinking [fundita on the phone