| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg asta : Stardoll Community Toolbar

Răspuns Câştigător
| trăncănici a răspuns:

Intră în control panel, la programe add-clear.Acolo caută acest tool bar, dă clic pe el şi îl dezinstalezi. Dacă îţi cere să faci restart, fă un scan mai întîi. Apoi restartezi.Dar înainte de toate, scrie în run "msconfig"şi intră la start-up programs, trebuie să-l debifezi în cazul în care e bifat acolo. Apoi dai restart şi intri la control panel şi faci ce ţi-am scris mai sus. Spor la treabă!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce sistem ai? XP sau 7.
Ce browser de internet folosesti?

| anonim_4396 explică (pentru horia2012):

Aaa....nush dar mi-am facut cont stadoll si l-am downladat ca sa am bani.happy [][]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumescwinking :*