| deutszaandreutzsa a întrebat:

Cum pot sa sterg un cont de messenger ajutor va rog cineva mi-a spart contul!crying((va rog

Răspuns Câştigător
| mika a răspuns:

trebuie doar sa intrati pe https://edit.yahoo.com/config/delete_user, va logati pe contul respectiv, intruduceti codul de securitate, si apasati pe Terminate this account. Din momentul in care ati dat click pe Yes, nu o sa va mai puteti loga pe acel cont, iar stergerea propriu zisa va avea loc in aproximativ 3 luni.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti pui parole cu numele tau sau de 6-7 litere cu sa nu ti le sparga