| wykyal a întrebat:

Cum pot sa transform o inregistrare din telefon pentru a o pune pe youtube

4 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Trebuie in primul rand sa ai cont pe Youtube, introduci filmuletul in pc si il incarci pe Youtube

| MarianMan07 a răspuns:

Salut! Înainte de toate ai nevoie sa poți sa îți copiezi înregistrarea în pc.
Dacă ai android și un nr de tel de Vodafone, îți recomand aplicația Vodafone cloud ()

| MarianMan07 a răspuns:

Asta dacă nu ai un cablu de date. Prin aplicație îți poți da backup la fișierul ala video și apoi sa accesezi cloud.vodafone.ro, te loghezi cu.contul creat la început și ai acces la toate fișierele backup-uite din telefon.

Pasul 2 cont gmail. Te loghezi în gmail de pe pc, intri pe Youtube, dai în dreapta pe lista de meniu...și ai opțiune de a urca videoclipul.

Încearcă și spune-mi dacă ai reușit. Sper sa te ajute informațiile.

| wykyal explică (pentru MarianMan07):

Multumesc de raspuns am facut toti acesti pasi dar la youtube ma blochez imi spiune asa Este posibil ca fișierul pe care îl încărcați să nu fie un fișier video valid. Vedeți tipurile de fișiere recomandate pentru încărcare.