| gabrieladima a întrebat:

Cum pot sa trimit un film in Germania pe internet? Ma refer ca vreau sa il trimit unei persoane.Pe mail nu pot si nici pe mess.

5 răspunsuri:
| bayatdolce a răspuns:

Pai pe mess si pe email se poate straight facestraight face mie imi merge... bine da pe mess nu merge sa trimiti folder trimiti doar filmu si subtitrarea separat

| unbaiat a răspuns:

Il arhivezi cu winrar si setezi optiunea sa ti-l imparta in mai multe parti..10-12 depinde cum vrei sa-l trimiti...stiu ca gmail e mai generos la trimiterea datelor...sau mess-ul parca era pana in 100 mb.Mai poti sa-l uploadezi pe un site de file hosting free si sa-i dai adresa de download..etc etc

| unbaiat a răspuns:

Ai vazut ca se poate? Si te-ai orientat spre etc etc. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii schimbi formatul in 3GP, si il trimiti pe mes.formatul il poti schimba cu tube hunter, iar dupa ce il receptioneaza, il pune in ce format doreste el tot cu tube hunter.au asa am facut cu doua concrete cu sarah brightman.

| gabrieladima explică:

Am gasit o cale mai simpla.www.transfer.ro Transfera pana la 1gb. Ca raspuns pentru adyth: nu poate sa ia filmul de pe net pentru ca se descarca in 12 ore, nefiind retea de la noi din tara.Si in astea 12 ore laptopul se blocheaza de 4-5 ori din cauza downlodarii.Si nu se poate.