| onlycupcakes a întrebat:

Cum pot sa trimit un mesaj pe mess la toti cei din lista mea?

Răspuns Câştigător
| little0apple a răspuns:

Pai apesi pe primul prieten, dupa aceea ti apasat pe shift si pe sageata de jos; dupa aceea apesi pe enter si iti va aparea o fereastra si scrii mesajul, dupa dai send happy

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Ţi apăsat "CTRL" şi selectezi toate listele de prieteni din messenger. După ce le-ai selectat faci click dreapta şi selectezi prima opţiune: "Broadcast an IM to this group".
Succes!

| KatnissEverdeen a răspuns:

Te duci la,, actiuni,, selectezi,, trimite mesaj instantaneuu,, selectezi ii selectezi pe toti din listă... scrii mesajul si dai,, trimite,,
Baftă... sper să reușești!