| Fiction a întrebat:

Cum pot sa vad ce mesaje am primit pe Youtube? Nu-mi apare nicaieri.Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| iccecrim a răspuns:

Scuze, uite, http://www.youtube.com/inbox sper că te-am ajutat, funda?

5 răspunsuri:
| Şaptepăcate a răspuns:

Le mai primesti si pe contul de gmail cu care ti-ai facut contul

| hefe a răspuns:

Ai notificarile sus.

| sbafbsvlisach a răspuns:

Heyhappy In coltul din dreapta sus langa numele tau e o casuta unde de obicei scrie 0, ei bine acolo apesi ca sa-ti vezi mesajele. Daca ai 0 inseamna bineinteles ca nu ai niciun mesajwinking fundita?puppy dog eyes