| nikoleta93 a întrebat:

Cum pot sa vad daca cineva mi-a dat ignore sau ma are doar pe mine pe invisible? dau fundita :*

11 răspunsuri:
| Detecandy a răspuns:

Y! detector
http://www.ydetector.com/
scrii idul persoanei respective si vezi daca este online sau nu

| Rapateckh93 a răspuns:

Este simplu si foarte logic:dai scan cu www.invisible.ro si vezi daca este online, daca iti scaneaza si il gaseste online inseamna ca ai luat ignore sau te are pe invisible, daca iti gaseste offline inseamna ca nu este pe mess.Eu asa fac si functioneaza, trebuie doar sa te gandesti la o metoda. Sper sa reusesti :)

| Delicv3nt a răspuns:

Http://www.imvisible.ro adauga id-ul acolo si o sa iti apara on chiar daca tu il ai offline in lista, sau daca iti apare offline chiar este offline :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google yahoo status messenger.pui id-ul care vrei sa il verifici si dai check. daca apare ca e on,dar la tine in lista e off, ori ti-a dat ignore, ori te-a bagat sa il vezi tot timpul off(permanently see offline)

| lolly_3072 a răspuns:

Din cate stiu eu ca sa-ti dea ignore t rebuie sa te scoata din lista de mess, daca e pe invisible te duci frumos pe goagle si cauti invisible detector si nah...banuiesc ca mergthinking

| ROX_5276 a răspuns:

Detecteaza-l,sau baga-l pe alt id, sau roaga un prieten sa-l add in lista iar daca persoana respectiva ii pe mess si la tine nu o sa vezi.

| Dorinovic a răspuns:

Intra pe http://www.yahoo-invisible.eu/ pune-i id acolo si o sa vezi.

| allllllll a răspuns:

Ymsgr.net happy