| bubuissa a întrebat:

Cum pot sami creez un blog? va rog raspuns

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Scuze, uitai adresa :) http://www.youtube.com/......ttp?/watch

7 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Cred ca aici iti explicat destul de simplu cum poti avea propriul blog..pentru alte nelamuriri, just ask happy

| CAsToReL a răspuns:

Intra pe www.wordpress.com, fa-ti cont... si e foarte simplu sa adaugi post-uri noi sau pagini noi;)

| videoblog a răspuns:

Daca vrei sa faci un blog serios te sfatuiesc sa iti iei domeniul tau web. daca vrei sa incerci pentru inceput, atunci ia servicii gratuite de blogging romanesti - ablog.ro, haipa.ro, weblog.ro. ciao.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kakat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa-mi creez cont pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte greu. mai intai trebuie sa faci adrs email si parola, cont etc

| Leandro a răspuns:

Cu www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Blog ori site gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana !
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!