| Stihi_Marius_1997 a întrebat:

Cum pot schimba parola la wifi?

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Intri pe adresa IP locala a routerului, te loghezi cu datele de logare ale routerului si de acolo poti sa schimbi parola. Adresa poate fi http://192.168.0.1/ Sau alta, in functie de router, datele pentru login le gasesti in manualul de instructiuni ale routerului, daca nu le-ai schimbat pana acum.

| Spidex123 a răspuns:

Cand iei ruterul trebuie sa-ti dea un CD si daca ti l-a dat baga-l in PC si de acolo poti afla parola ruterului si cum poti schimba parola!

| Mary_Marina_1997 a răspuns:

Cum schimbi parola la wifi de pe telefon