| BeatriceKnowles a întrebat:

Cum pot sparge parole de mess?
Cel mai bun rasp funda!winking:

Răspuns Câştigător
| Sofffie a răspuns:

Degeaba fundawinking, te vor pacali ca merge, dar de fapt chiar nu se poate cu programe, sau altii spun sa trimiti email la nu stiu ce adresa, nu te lasa pacalita, NU MERGE!

8 răspunsuri:
| w1NNNd a răspuns:

Cu ciocanu!

| Phineas a răspuns:

Trimite un e-mail la radu_florinel96@yahoo.com cu parola si id tau si id victimei.

| Tweetymrrr a răspuns:

Iti spun eu :acolo unde spune "password" iei un ciocanel si spargibatting eyelashes merge! Sunt romanii care au avut "inteligenta" de a practica.
Serios acim: nu se poate! Bla-bla-bla! Se poate ppl! Fara suparare exista un program cu ajutorului caruia poti, sau adica sti suficient :raspunzi al intrebarea aia de genul"scriitorul preferat, animalul."etc.si ti-o dabatting eyelashes
BaFThA!

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Nu poti! Nu exista niciun program pentru astaaa

Deja m-am saturat de intrebarile gen.

Nu poti sa spargi parole de mess!

| Dexteo a răspuns:

Exista 3 moduri. dar pari o rautaciasa si faci parte di categoria loseri din moment ce vrei sa faci asta. SMD

| UnNimeni_8193 a răspuns:

Nu exista! daca ar exista asa ceva yahoo messenger nu ar mai exista! decat doar daca persoana careia vrei sa ii spargi parola vine la tine la pc si intra de acolo.laughing

| AdiFifa a răspuns:

NU se poate.

Răspuns utilizator avertizat