| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sterge contul meu de pe hi5? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alexz Razz a răspuns:

Te duci sus in dreapta si dai clik pe cont si dupa aia iti apare o noua fereastra si undeva tot in dreapta iti zice anulare cont... dai acolo si mi se pare ca o sa iti ceara sa bagi mailu si parola si dupa aia dai ok. big grin

4 răspunsuri:
| kytty a răspuns:

Simplu. Intra in contul de HI5.com.

Apoi da click pe Account Settings, link aflat in coltul din dreapta sus a paginii.

Pe pagina Account Settings vei observa optiunea DELETE. Aceasta optiune se afla pozitionata deasupra campului de adresa pentru email.

Pur si simplu vei da click pe linkul DELETE si contul de HI5 va fi sters pentru totdeauna.

Succes la stergerea contului de HI5.com

Once you are logged in to HI5, click on the Account Settings link in the top right hand corner of the page. On this page you will see an option to delete your account located right below the email address field. Simply click this link and follow the directions to have your account deleted.

| Andutsaa a răspuns:

Buna:*!
Sus dreapta=>Cont=>Anulare cont=>Adresa de e-mail si parola si anulare cont!
Sper ca te-am ajutat, pa-pa:*!

| Vero1996 a răspuns:

Http://www.hi5.com/friend/account/settings.do sh cauti "Anulare cont" e pe undeva intr'un colt din dreapta. Fundita?

| glamour_5213 a răspuns:

Te loghezi pe hi5, apoi dai sus click unde scrie "cont" apoi trebuie sa-ti apara undeva "anulare cont" dai click si voala... tiai anulat contul. ce zici, dai funditabatting eyelashes?