| NuImiPunNume a întrebat:

Cum pot trage la o imprimanta hp Deskject 1050. am dat print am scris cate copii vreau, dar mi-a facut o dublura la referat in my documents. va rog spuneti-mi. daca trebuie ceva anume sau va rog invatatima. Multumescc! si funda!

1 răspuns:
| bloody181 a răspuns:

Da. nu ai specificat acolo imprimanta in setari! cand dai print selectezi! ceva si o sa iti arate HP DeskJet 1050! daca nu iti arata inseamna ca nu ai instalat driverul de imprimata iar driverul il gasesti pe www.google.ro si scrii : Driver imprimanta HP DeskJet 1050 si iti arata