| Medeaa a întrebat:

Cum pot transfera euro in reteaua cosmote (de pe un tel pe altu)?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Transfer Credit!

Pentru a realiza un transfer, trebuie sa
tastezi de pe telefonul tau urmatoarea sintaxa:

*444*valoare transfer*076xxxxxxx#
(ex. *444*3*numar telefon COSMOTE#)

# poti transfera 1, 2 sau 3 euro;
# poti accesa serviciul Transfer Credit daca ai reincarcat cel putin o data de la activarea cartelei SIM. Ulterior, vei putea sa transferi credit in perioada de activitate a contului;
# in fiecare luna calendaristica poti sa realizezi pana la 5 transferuri;
# transferurile de credit pe care le efectuezi nu pot depasi valoarea ultimei reincarcari. Astfel, daca folosesti o cartela de reincarcare de 5 euro, primesti 6 euro (5 euro + 1 euro bonus). Vei putea sa transferi credit din contul tau in limita celor 6 euro pana la urmatoarea reincarcare;
# utilizatorul de Cartela Cosmote care primeste credit prin transfer nu va mai putea sa transfere credit la randul său pana nu efectueaza o reincarcare.;
# dupa ce transferul s-a realizat cu succes, creditul tau va fi redus cu valoarea pe care ai transferat-o si vei fi primi un mesaj text de confirmare.

O zi frumoasahappy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat