| dominic1 a întrebat:

Cum pot trimite un filmulet de 45 mb pe mail?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Folosind acest serviciu:
https://www.filemail.com/
Prin acest serviciu poți trimite orice fișier de maxim 2 GB.
Scrii destinatarul și expeditorul iar la advanced e indoicat să setezi la download limit pe 3 cel mult asta ca să nu îi apară destinatarului 10 fișiere identice la download și să îl inducă în eroare.
Destinatarul va primi un link de download prin mail sau îl poți pasta tu pe messenger acel link cu download page.Succes

| SuicideSilence a răspuns:

New message -> in partea din stanga ai " applications. selecttezi de acolo " anhanger grobe dateien" ->select files