| Samy a întrebat:

Cum pot uploada o poza pe google? e posibil asa ceva?

Răspuns Câştigător
| đąиiعℓ a răspuns:

Nu pentru-ca google e un motor de cautare, dar daca tot vrei sati apara uplodeazo pe un site obisnuit

10 răspunsuri:
| adi_7507 a răspuns:

Poate te referi la Picasa? Este un serviciu google pentru image sharing. http://picasa.google.ro

Sau poate vrei ca imaginile tale sa apara in google images? Se poate si asta doar ca nu prin upload.

| Wtf9000 a răspuns:

Nu pe Google nu poti! Uploadeaza pe imageshack.us! E cel mai bine.

| borsec a răspuns:

Nu poti pe google

| eficientweb a răspuns:

Daca vrei ca imaginea despre care vorbesti sa apara in rezultatele cautarilor de imagine, scrie-mi la eficientweb@yahoo.com si te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El poate avrut sa zica la imagini pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da dar in orice caz iti trebuie un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am cont pe google si nu stiu cum pot uploada imaginile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa uploadezi! intra pe http://picasaweb.google.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Trebuie doar sa-ti faci un cont.