| Fifylici a întrebat:

Cum poti afla daca o persoana ti-a dat ignore sau iti sta doar invizibil? in afara de clasica medota cu yahoo messenger detector ca mi s-a intamplat ca cineva sa imi stea pe invizibil si m-a facut sa cred ca mi-a dat ignore si cand foloseam detectorul imi arata ca e online desi in lista mea era offline.

Răspuns Câştigător
| Stefanaaa a răspuns:

Daca ti-a dat ignore nu merge sa-i dai Doodle.Cum ii dai Doodle:Dai sus la frunzele alea unde scrie IMVironments, Apoi dai la `see all IMVironments` si apoi la Yahoo! Tools.Acolo prima este `Doodle`. Dai acolo. Daca merge, nu ti-a dat ignore.

Si cateva detectoare pentru a afla daca e pe invizibil:

www.invizibil.ro

www.imvisible.ro

www.status-yahoo.ro

Http://www.invisible-scanner.com

Http://detectinvisible.com/

Www.yahoostatus.ro

www.ydetector.com

www.statusdetect.com

Http://www.faceboo.im

Foloseste mai multe pentru ca poate unul nu este bun.

3 răspunsuri:
| Adinutss` a răspuns:

Incearca pe www.IMvisible.ro;)

| Dannyjj a răspuns:

Verifici daca este online sau nu, dupa aia ii dai o conferinta, daca respinge conferinta atunci nu ti-a dat ignore, daca nu raspunde la conferinta atunci e ignore sau a iesit de pe mess atunci verifici aici www.ydetector.com daca mai este online sau nu. Sau merge si cu webcam, apel vocal etc.;) sper ca te.am ajutat.

| Xpl0si0n a răspuns:

Am gasit un site care merge corect intotdeauna... acesta este http://www.ymland.com voi ce parere aveti despre el ?