| Lapusneanu a întrebat:

Cum poti bloca pe cineva pe facebook ca sa nu-ti accese deloc pagina si profilul?

Răspuns Câştigător
| KarlaKovacs a răspuns:

Nu se poate, dar poţi bloca o persoană atunci când vrei să o ştergi din lista de prieteni şi să o împiedici să înceapă o conversaţie cu tine sau să vadă ceea ce postezi în cronologie..Deci,dai pe butonul din dreapta ceui de acasa si vezi acolocum blochez o persoana care ma deranjeaza? si scrii numele.Gata.

1 răspuns:
| SelenaMe a răspuns:

Stii ca la fiecare persoana pe care o ai ca prieten sau nu exista un buton prieten sau trimite cerere. daca te duci cu cursorul peste el apare o lista cu mai multe opriuni printre care exista si blocheaza.