| Criss_7491 a întrebat:

Cum poti sa iti schimbi profilul de facebook din cronologie in perete (normal). va rog, vreau sa mi-l schimb puppy dog eyes. dau fundita. plz :*

3 răspunsuri:
| deea31 a răspuns:

Cronologia masi si eu vreau sa o schimb oare cum naiba o schimbi ce ma enerveava si eu vreau perete normal oare cum dracu o schimbi?

| AaLl3X a răspuns:

Nici eu nu reusesc nu stiu ce are... x( da de schimbat merge schimba nu trebuie sa iti faci alt cont... Daca reusesti spune-mi si mie te roghappy mersi

| Criss_7491 explică:

Asta incerc sa fac si eu straight face sper ca merge sa schimbi, daca nu, trebuie sa imi fac alt cont. straight face