| andreetgv a întrebat:

Cum poti transforma un sim in vampir sau varcolac sau in plant-sim? dau fundita si app in sims 2

Răspuns Câştigător
| Conquiztadorul Anonim a răspuns:

Este imposibil doar daca ai cod de trisare!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un plant-sim il faci:un om trebuie sa ingrijeasca bine legume pana cand are medalia de aur la gradinarit, un vampir nu stiu, iar un varcoloc trebuie sa te imprietenesti bine cu cainele negru cu ochi stralucitori pana il musca, daca vrei intra pe google pe wiki sims2 si scrie ce vrei sa gasesti.pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cum te faci varcolac daca stii atat de multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care este codul de trisare daca tot spui tu prima care a raspuns?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este imposimbil.Varcolac,vampir nu stiu sa fac dar palnt-sim stiu.
Trebuie sa ai SIMS 2 SEASONS ca sa poti sa-l faci PLANT-SIM.Trebuie sa ii faci insignele la gradinarit pana la cea de aur sh apoi devine singur mie asa mi s-a intamplat.
Sh ca sa-l faci vampir iti trebuie SIMS NIGHTLIFE
Ca sa poti sa-l faci varcolac trebuie sa ai SIMS 2 APARTMENT LIFE.
Eu stiu sa fac doar PLANT-SIM. Sh daca o sa aflu ceva despre cum sa-i faci sh varcolac sau vampir iti zic
Sper ca te-am ajutat

| G2225hda a răspuns:

Pai iti instalezi sims 2 Night Life.

| KAdlk a răspuns:

Eu stiu la vampit!
Am facut sute big grin
Trebuie sa se placa intre ei sa sa se placa. Apoi la vamp. este pentru celalalt sims "BITE NECK".
Si PAM PAM PAM...a VAMPIRE!