| Annitu a întrebat:

Cum pun fake idle la mess 9?sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
30 răspunsuri:
| faranume a răspuns:

Messenger->Preferences->Privacy->la Idle scrie 1 minute
Iar daca lipsesesti un minut te arata idle...adica araat cat esti plecat...
In loc de "1 minute" poti pune orice numar...si dupa acest numar de minute statusul tau va arata ca esti plecat!winking
Succeswinking

| Annitu explică:

Ma refer la Fake idle...adica.chiar daca sunt la PC sa scrie idle la status.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Din cate stiu eu, fake idle nu merge pe Ymess 9, numai pe Ymess8....Si eu am downloadat o gramada de fake idle si nu mergeau. :-(

| Annitu explică:

Red_ribbon..nu merge la mess 9sad

| madboy8 a răspuns:

Pai mai fa-ti un account in windows si bagi id-ul in acel account si dupa aia intri pe cel anterior. E tot ceea ce ai putea sa faci ca sa fi idle chiar daca esti la pc.

succeswinking bye

| lololololol a răspuns:

Ok, atunci nu mai ai nici o posibilitate.

| snepy a răspuns:

SIMPLU. Nu pune fake idle ca nu rezolvi nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista pentru mess 9 instaleaza mess 8winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dorii si eu un fake idle pentu mess 8 daca se poate dai add la unicatu_gino mersi mult :~~!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dorii si eu un fake idle pentu mess 8 daca se paote dai add la unicatu_gino ms mult :~~!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dorii si eu un fake idle pentu mess 8 daca se paote dai add la unicatu_gino ms mult :~~!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am instalat tot ce trebuia.sj acum` nu merge s mai intru pe mess.

nu mi s mai deschide deloc.

sj nici nu pot s sterg fisierul idle. dll

ajtept un raspuns :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arhivezi idle. dll dai pe mess preferances dupa aia privacty selectez show me as si dai un minutwinkingsucces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este program, doar pentru mess 8 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...pentru 8 numa` este...tocmai am incercat pentru 9 si nu se poate sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa:(...eu am mess 10 si nu merge numai pentru mess 8...pakat:(:(:(
cei care aveti mess 8 dawnloadati de aici prog http://www.stealthsettings.com/fake-idle-icon-status-ymessenger.html
mult succes;););)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa "te vezi" idle, mai intai trebuie sa te ai pe tine in lista. Dai la add contact si ma rog, iti bagi id-ul tau. Si setezi sa apari idle pentru. un minut, lasi pe desktop doar mesengerul principal si dupa un minut (nu trebuie sa folosesti PC-ul in timpul asta) vei aparea idle...cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa instalezi mes 8 alceva nu poti face big grin doar asa iti va merge acel program!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lume ea nu a intrebat cum sa se puna idle ca e ceva logic( nu misti Mausul mai mult
de 1 minuthee hee
ea a intrebat fake idle adica ea sa fie la PC( calculator) si sa ii apara idle:*
si eu am nevoie de un fake idle:X
dar nu stiu cum
daca gasesc ceva iti spunwinking

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fetelor. nu se referea la idle`ul care apare atunci cand esti plecat. ci la 'fake idle'. e un program cu care poti pune idle si sa umbli linistit pe calculator, din pacate nu e decat pentru Y! Messenger 7 si 8, 1 inca nu au aparut pentru 9 si 10. cel putin eu nu am gasit :) deci prin urmare downloadeaza-ti Y! Messenger 8. 1(http://download.kappa.ro/action__file/id__5381) si fake idle (http://www.stealthsettings.com/fake-idle-icon-status-ymessenger.html) unde iti arata urmatorii pasi si cum sa-l folosesti :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.yahoostatus.ro si ai acolo multe programe pentru messenger...gasesti chiar si fake idle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.yahoostatus.ro si ai acolo multe programe pentru messenger...gasesti chiar si fake idle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba asta e la mess 7 si 8 noi vrem la mess 9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da buei copiilor da anitu vrea sa stie FAKE idle nu idle NORMAL!

Alte răspunsuri
| Smecheru27 a răspuns:

Stiu la mess 10 nu la 9