| Balogh_Zoltan_1931_2H5d a întrebat:

Cum pun imagin de pe mobil pe pc? daca se poate pas cu pas multumesc

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Daca telefonul are card, atunci e simplu! Se conecteaza la calculator si-l vede ca pe un stick! Daca nu, e mai complicat ca trebuie instalate drivere, trebuie gasite driverele care functioneaza, ca nu toate functioneaza corect, mai ales in cazul Samsung! Asa ca trebuie apelat la cineva care are idee despre cum sta treaba!

1 răspuns:
| 187VLAD a răspuns:

Telefonul mobil ar trebui sa aiba un CD care sa contina un program ce este folosit la descarcarea datelor de pe telefon
pe langa acest CD ar trebui sa aiba si un cablu de date cu mufa usb
dupa instalarea programului se conecteaza telefonul la pc prin cablul respectiv si se realizeaza transferul de date