| nikoleta93 a întrebat:

Cum pun si eu un filmulet pe hi5 dar nu este pe yutube sau mai stiu eu ce, este la mine in pc pot sa il pun pe hi5? sper ca ati inteles dau fundita :*

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Direct de la tine din pc nu il poti pune. Doar daca il uploadezi undeva (youtube, trilulilu) si apoi iei codul embed (pentru a aparea direct in pagina) Nu e asa greu sa il uploadezi pe un site de video storage.

Răspuns utilizator avertizat
| cosmon a răspuns:

Treci la facebook, hi5 nu suporta asa ceva! Decat daca i un cont pe youtube sau trilulilu si uploadezi clipul acolo, apoi il pui si in pagina de hi5!