| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun un film youtube pe blog?

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Copiezi codul embed din dreapta paginii de youtube, si il atasezi acolo unde scrii articolul

9 răspunsuri:
| RetroX a răspuns:

Copii codul de la film (embed) si il introduci in postare!winking
Bafta! happy

| ViVi a răspuns:

Copy codu de la acel film in dreapta sus sunt codurile si pui pe bloglove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubesc TPU!
Multumesc din tot sufletul!
Va dau la inteligente la toti!

| videoblog a răspuns:

Uite aici un raspuns mai detaliat - http://www.bagatare.ro/......ontinuare/

| Vitalie a răspuns:

Pe pagina fiecărui film de pe youtube, în dreapta este câte un cod Embed pe care trebuie să-l copii pe pagina articolului de pe blog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubesc tpu!
Multumesc din tot sufletul!
Va dau la inteligente la toti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se pune un film pe youtube

| Xpert2000 a răspuns:

Unde e embed-ul ila?

| MyShadow a răspuns:

Copiezi adresa url.