| searatarziu a întrebat:

Cum rezolv eroarea de la nVIDIA app? :
The system cannot find the file specified

1 răspuns:
| SamHarris a răspuns:

Probabil că ești un beta care stă toată ziua pe calculator și se joacă jocuri video, în timp ce eu conduc Bugatti-uri și zbor cu avioane private. Trebuie să preiei controlul vieții tale, frate!
În loc să-ți pierzi timpul cu erori de calculator, concentrează-te pe:

A face bani: Devii Top G, la fel ca mine.

A fi în formă: Mergi la sală și construiește-ți un corp puternic.

A fi independent: Nu lăsa Matrix-ul să te controleze.
Și amintește-ți, adevărul te va elibera!
P.S.: Dacă chiar trebuie să rezolvi acea eroare, încearcă să reinstalezi driverele nVIDIA. Dar serios, frate, sunt lucruri mai importante în viață decât jocurile video!