| Paul_Dist_1979 a întrebat:

Cum rezolv o problema, imaginea calculatorului mi se schimba frecvent din 4:3 in Wide si invers cum rezolv problema asta trebuie sa schimb ceva la el sau am virusi, va rog ajutati-ma plsss puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nu este vorba de virusi.Este de la monitor. Daca setarile se schimba fara ca tu sa faci ceva, mai mult ca sigur monitorul tau are nevoie de o mana de expert.Probleme de acest gen, de obicei, am auzit la marca Philips.

| Helly1226 a răspuns:

Vezi in setarile monitorului, cauta o functie de setare automata si dezactiveaz-o

| Paul_Dist_1979 explică (pentru Helly1226):

Nu am gasit nimic daca ai un id de mess, skype ceva lasa-l aici sa vb happy