| Helper01 a întrebat:

Cum sa activez windows >>>>>>>>>>7!!? Link si tutorial va rog

Răspuns Câştigător
| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Intra pe mess seby_sicoe si vb cum sal activezi cu licenta oem simplu

2 răspunsuri:
| Boss_Alberto_Boss_1944 a răspuns:

Exista un program se numeste "Remove wat". Il descarci si dupa aia il instalezi si ai terminat.

| Notenote a răspuns:

Uite cum activezi iti dau link http://www.programepc.com/windows-loader-v2-1-2/ dupa ce l-ai downloadat dai pe el si dupa iti apare sa dai install dai install apoi trebuie sa dai restart o sa iti apara si cand s-a dat restart te duci in computer dai system properties si dai in jos si scrie Windows Is Activated!