| aleeedokihi a întrebat:

Cum sa creez un blog in care sa-l edit cum vreau eu si sa-l fac sa vada toata lumea blogul funda am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Buna!

Ca sa creezi un cont intra pe blogpost.com sau daca vrei un videoblog pe youtube si inregistreaza-te cu un nume adecvat, o parola complexa si stii tu.

Ca sa il editezi trebuie sa ai un program pe care sa il downladezi si cum majoritatea sunt cu banii iar altele au virusi trebuie sa te asiguri si sa fie foarte bune de exemplu photoshop sau poti face pancarde pe vortex.

Poti sa ii faci publicitate pe facebook, prietenilor tai, pe TPU si altele. Sper ca te-am ajutat. fUNDA?

3 răspunsuri:
| Kate99 a răspuns:

Intra pe bloguri gratis, si de acolo da pe creaza blog, dupa care, succes. Funda?

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Blogul oferit de google, blogspot.com,îl faci, cu publicitatea poți să îl pui aici pe TPU la profilul tău, facebook, google+. Doar apăsând doar Distribuie, butonul de sus din bara ta.
Mult Succes!
O zi bună!