| Alejandra4785 a întrebat:

Cum sa devi popular pe ask.fm?

Răspuns Câştigător
| DIVERGENT a răspuns:

In primul rand verifica la setari sa vezi daca raspunsurile tale pot aparea in flux. Apoi, incearca sa dai cat mai multe share-uri pe facebook pentru ca oamenii sa iti puna intrebari. Scrie raspunsuri frumoase, scrise corect si inteligente etc. Scuze, nu prea am idei. Da like-uri, pune intrebari fara anonim la cei populari...nu stiu. happy

4 răspunsuri:
| Alejandra4785 explică:

HAhaha ask.fm intra si ai sa vezi

| MiAaa234L a răspuns:

Pune multe intrebari FARA ANONIM! big grin

| valeriab19 a răspuns:

Paii.dai rspunsuri faineehappy
Ca lumea sa aprecieze raspunsurile, sa dea like la ele, si cu cit mai multe like-uri vei avea, cu atit mai popular vei fihappy