| spanak3 a întrebat:

Cum sa fac sa joc lineage 2 pe un servar privat!
De exemplu vreau sa joc pe lineage2.ro ce trebuie sa fac ca mi-am facut cont?
Trebuie sa scriu servarul intr-un fisier?
Va rog ajutor!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| maryus92 a răspuns:

Intri pe www.lineage.ro si dai la download pentru a descarca patch-ul pe urma il dezarhivezi si pui fisierele dezarhivate in system si dai un update

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maryus 93 man am luiat asa si imi da error...cf? imi apare 2010. 5. 25 23:01:12
OS : Windows XP 5. 1 (Build: 2600)
CPU : AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1511 MHz with 511MB RAM
Video : NVIDIA GeForce FX 5700 (Microsoft Corporation) (5673)
PosCode : LS1:0:0:0 1/0

ReadFile beyond EOF 131921417+1/131921417

History: ULinkerLoad::Serialize

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe site la ei ce anume trebuie sa faci.
in principiu trebuie sa modifici un fisier host, si sa schimbi continutul folderului sistem din lineage.
jocul se porneste din l2. exe pe care il gasesti in noul sistem.
bafta