Întrebare recomandată | SefaTa97 a întrebat:

Cum sa fac sa nu ma mai pot juca pe facebook, si sa nu imi mai apara acele cereri? Vreau nici jocurile sa nu mai imi apara!

Răspuns Câştigător
| xBlacKx a răspuns:

Setari>Blocare>Blochează aplicaţii>Scri numele jocului
Funda?big grin

6 răspunsuri:
| Greenscarf26 a răspuns:

La notificari cand iti apar cererile de joc dai opreste norificarile la acest joc happy

| ElSharawy a răspuns:

Cand primeste cerere la un joc sus in colt iti apare un X dai pe el si dai blocare joc si gata

| Denis269 a răspuns:

Te duci la pagina lui de Facebook si ii dai Unlike.

| Oana2004 a răspuns:

La notificari cand primesti de la un joc pe care nu-l mai vrei da-i pe "Opreste". Sper sa-ti fi fost de ajutor! Succes!

| myhaytza0930 a răspuns:

Cand primesti cereri la jocuri blocheaza jocurile

| Eminem69 a răspuns:

De oprit tot nu ai cum doar daca le iei pe rand toate jocurile de pe facebook si le blochezi. altfel nu ai cum.