| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa pot vedea clipuri pe youtube? Tin sa mentionez ca am Adobe Flash Player-ul cel nou si Javascript e on. Asta se intampla de cateva zile, tot imi zice sa iau Adobe-ul, desi il aveam, dar am luat si versiunea cea mai noua si tot degeaba. Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| florinmarius a răspuns:

Daca il aveai vezi in browser daca folosesti moziila la tools ---add-ons poate fi dezactivat dai enable am patit si eu degeaba il aveam instalat ca era dezactiv in browser asta pentru mozilla la explorer nu stiu stima