| ItiDauClasa a întrebat:

Cum sa fii popular pe ask.fm? Fara raspunsuri de genul: Sa fii frumos/sa iti arati curu etc

1 răspuns:
| Selaru_Rarees_1996 a răspuns:

Pai in primul rand roaga.ti anumiti prieteni sa iti dea aprecieri si intrebari de genuul poza pe loc pantofi noi... Si incepi sa postezi poze cu tine... Sa pui intrebari altora aprecierii. Si dupa iti vor da si ei tie... Si tot asa si vei deveni popular... Dar nu continua cu miloaga la prieteni... Sa dea aprecieri