| andreipetresu a întrebat:

Cum sa imi deblochez cardul de memorie la telefon. P. S. am uitat parola?

Răspuns Câştigător
| Vir2k a răspuns:

Nu stiu daca se aplica telefonului tau dar presupun ca-ti trebuie cel putin un symbian pentru asta.

http://en.kioskea.net/faq/4154-micro-sd-card-lost-password

1 răspuns:
| SadBoyForever a răspuns:

Am patit-o si eu acum vreo 3 ani, nu puteam sa mai folosesc cardul ca uitasem parola, dar acum cateva seri cand am gasit din intamplare cardul si l-am bagat in telefon s-a intamplat sa nu imi mai ceara parola, deci eu zic sa il lasi o perioada lunga nebagat in telefon ca s-ar putea sa isi revina singurwinking