| mihaa a întrebat:

Cum sa imi sterg toate mesajele de pe Facebook, sa nu imi mai apara la arhivate? Am tot incercat, dar nu am reusit, nu ma lasa sa le sterg. Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| esco a răspuns:

Intri la messages, dai click pe mesajul dorit, o sa iti apara toata arhiva de mesaje cu persoana respectiva, in dreapta sus ai un buton actions, dai click acolo, apoi delete messages. Apoi selectezi ce vrei sa stergi sau daca vrei sa stergi tot, dai click pe delete all.

Sper sa fi fost de folos raspunsul meu, dezavantajul e ca nu poti sterge toate mesajele cu toate persoanele cu un singur click. O zi faina! (funda)

| AureliaT a răspuns (pentru esco):

Multumesc frumos ....pe mine m-a ajutat...

6 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Pentru cei care nu le merg si le spune doar sa le arhiveze, am facut un mic tutorial : http://www.youtube.com/watch?v=1-8q8bHZrdE

Like & Share.

| CISCO a răspuns:

ESCO multumesc frumos am reusit merge perfect metoda am sters tot am citit cu atentie mesajul tau si nu gaseam unde e action, si el erea linga mesajnou heheeeeeeeee e asta e e simplu ca buna ziua, daca toata lumea ar fi atenta la explicatie si sar concentra o sa vada ce bine merge sters eu le-am sters una cate una si trebuia sa si confirm eeee mare branza, ok mersi

| dork a răspuns:

Intra pe http://vainvat.eu/cum-stergi-mesajele-de-pe-facebook/ poti invata cum sastergi mesajele.

| Dumitru_Calimandruc_1987 a răspuns:

Si eu daca am sters toata conversatia lui ii mai apare ce mesaje i am trimis eu?

Alte răspunsuri