| mihairey a întrebat:

Cum sa joc test drive unlimited in singleplayer mod? Ca mie imi zice ca am ales profilul online.

2 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Amice... ce TDU ai tu? cand intri in TDU dupa instalare iti cere un serial, l'ai bagat pe urma te pune sa dai new game options exit bla bla bla...si tu dai new game iti selectezi caracterul te pune pe urma sa inchiriezi o masina cu care iti cumperi o casa si pe urma masina, pentru a juca TDU ONLINE trebuie jocu' cumparat original + megapack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tampit joc din lume daca face un *** ca asta... e doar o pierdere de timpwinking