| Siracuzia a întrebat:

Cum sa mai imi fac inca o adresa de mess, daca mai am una? Am uitat pasii, ma puteti ajuta? Acord fundita, promit.

Răspuns Câştigător
| Medeaa a răspuns:

Cand deschizi messengerul, ai acolo jos "get a new yahoo ID". dai acolo si urmezi pasii... va trebui sa introduci niste date (nume, prenume, data nasterii etc.) si sa iti creezi o un nou ID, si parola. dupa ce termini, te vei putea loga cu noul id.

fundita?big grinbig grin

14 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Https://na.edit.yahoo.com/......gistration

trebuie doar sa completezi aici

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Iti faci un nou mail pe yahoo si mailul, numele, id-ul a fi noua ta adresa de mess.Bafta!

| Maduliciu a răspuns:

Intra pe www.yahoo.com si dai sign up :) completezi si gata id`ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa intrii pe mess mai jos scrie""get a new id""click acolo si mai departe sti ce ai de facut...kiss

| SilviuCSM a răspuns:

Intri aici https://login.yahoo.com/config/login_verify2?intl=us&.src=ym dai "Create new acount" dupa care completezi acel formular si ai un nou cont (Email+ID de mess)

| Lattie a răspuns:

Pai intra aici https://login.yahoo.com/config/login_verify2?intl=us&.src=ym si ai sa vezi jos in colt in dreapta scrie Create New Account si dai acolo si dupa e simpluhappy. Sper ca am ajutatbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana maria este simplu si usor dar daca esti prost ata ete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa mi fac o adresa de mess ca am uitat cum sa intru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa imi faci un aidiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde stai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra non stop pe login.yahoo.com. in colt in dreapta jos scrie get new yahoo ID. acolo trebui sa urmezi :datta nasteri, sexul, nume, prenume ect.). dupa ce termini poti intra pe ace nou id pe care til l-ai facut si iti poti baga prietenii tai acolo. va esplic si cum sa-ii agati sus la acel mess sunt 5 site nu''s site dar ma rog dai la contats si da pe primul si acolo bagati prieteni tai sper ca vam ajutat Mery Crismas fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua nu pot deschide mail din calculatorul meu din alt calculator pot sa deschid puteti sa ma ajutati cum sa deschid cokies sau alta sugestie multumesc anticipat

| Vitalariu_Claudia_Valentina_1974 a răspuns:

Cum sa imi fac anca o adresa de mess daca mai am una?