| Delete a întrebat:

Cum sa-mi pun jocuri in ipod touck? Miam descarcat de pe net niste jocuri si lem pus in ipod cu programa iTunes dar nu mi le citeste ce sa fac? ajutati-ma va rog dau funda

2 răspunsuri:
| purplebutterfly a răspuns:

Pai am si eu ipod touch si am wireless si am intrat pe Apple stores si de acolo am descarcat...

| iefim a răspuns:

Iti scoti iTunes ei si te viri in Apple store si te inrebistrezi si api te vrii sus unde scrie Magazin si dai acolo si apoi dai la avtorizat etot campiuter si scrii parola care tai inrebistrait si apoi scoti jocuri ca sunt si gratis sunt cam vreo 200