| Cortex a întrebat:

Cum sa pun o piesa pe yt? am incercat windows movie maker dar nu merge doar 7 secunde din piesa, alta solutie?

2 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Adica? Ai deja un clip cu o piesa si vrei sa o pui pe youtube? Intrii pe youtube si dai incarca. Incarca e in dreapta sus. Merge sa faci asta numai daca ai cont. Ai drija doar cu drepturile de autor, ca o sa fie stearsa melodia daca nu-ti apartine (mai ales daca apartine unei case de productie importanta).

| RaduTN a răspuns:

Poți explica mai detaliat problema, te rog?