| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa putut ca un anonim, sa dea fundita?
http://www.TPU.ro/......tabil-rds/
dau funda pentru cel mai bun raspuns;)

7 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Când cineva îşi anulează contul, întrebările şi răspunsurile lui rămân pe site şi apar ca fiind postate de un anonim.

| BiaJ a răspuns:

Chiar nu stiuthinking

| Nu conteaza a răspuns:

Poate omul si a pus la misto numele anonim thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiam ca daca persoana care a pus intrebarea (anonima sau nu) nu alege un castigator, dupa o perioada de timp fundita intra automat la raspunsul cu cele mai multe voturi (bune bininteles). happy
Poate ca asta e un caz.

| florynnaa a răspuns:

Poate a pus numele anonim. poate s-a logat cu numele anonim.sh uh ai crezut ca este anonim.adika esgte neloogat. fundoi?

| florynnaa a răspuns:

Poate a pus numele anonim. poate s-a logat cu numele anonim.sh uh ai crezut ca este anonim.adika este neloogat. fundoi?

| florynnaa a răspuns:

Poate a pus numele anonim. poate s-a logat cu numele anonim.sh uh ai crezut ca este anonim.adika este nelogat. fundoi?