| angel_5676 a întrebat:

Cum sa recuperez un istoric sters de ceva timp? Sau mai exista vreo metoda de a afla pe ce site-uri a intrat o persoana in afara de istoric Mozilla firefox?

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu am limbajul potrivit, dar stiu ca exista in my computer, o functie sau ce-o fi prin care poti sa-ti repornesti calculatorul de la o data antetiora. Ti-am raspuns doar ca sa stii cae foarte simplu. Poate primesti un raspuns competent(vad ca lumea nu se inghesuieste cu raspunsuri la astfel de intrebari)

| mihai55nmp a răspuns:

Nu cred ca exista un program pentru recuperarea istoricului dar poti sa revi la o zi anterioara sau ma rog cand ai instalat un program nou click>start>all programs>advance setings>sistem tools>system restore>restabilire sistem la o data anterioara apoi selectezi ce data vrei bine inteles daca system restore este oprit nu merge deloc apoi iti arata system restore.Si gata iti apare un mesaj sistemul sa restabilit cu succesbig grin

| mihai55nmp a răspuns:

Sau mai simplu instalezi programul MozBackup de aici http://mozbackup.jasnapaka.com/ si gata poti reveni la istoricul anterior>>ai tutorialul aici>
http://www.videotutorial.ro/? p=3088