| puppy16 a întrebat:

Cum sa setez opera ca atunci cand o deschid sa imi apara paginile pe care am umblat ultima data?:S funda:*:*

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Uite aici: http://techeclipse.com/restore-your-browsing-session/

1 răspuns:
| KristalPop a răspuns:

Uneori trebuie să îţi apară o chestie cu Opera Speed Dial şi acolo îţi propune 3 alegeri, una ar fi să deschizi de unde ai rămas, iar tu trebuie să dai clic pe a 2-a (deschide home page). Cred că tu nu selectai ce trebuia de fapt.