| kluen a întrebat:

Cum sa sterg emoticoanele XXX?

ca le-am pus si nu mi-or placut asa ca am sters smileyurile si le-am pus pe alea originale dar ghiciti ce? nu s-au sters asa ca am reinstalat yahoo am pus prima data Y! 10 nu am mers dupa care am pus Y! 9 nici asa nu a mers

Va Rog ajutati-ma! Multumes anticipat!

6 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Dupa ce dezinstalezi messengerul sterge din C:/Program Files folderul cu numele Yahoo!

Dupa ce ai dezinstalat si sters folderul ala instaleaza din nou messengerul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa le dezinstalezi din calc cred. Exista emoticonuri xxx? :)) Ce tare. http://sp2.ro/019926

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am instalat emoticoanele alea si acum nu mai pot scapa de ele...am dezinstalat messu si am si sters folderul cu yahoo si tot nimic... ce e de facut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A-ti gasit vreo solutie pentru emoticoanele astea nenorocite? x(

| andy_4682 a răspuns:

Eu am gasit o solutie...solutia e sa reinstalezi windowsu si sa stergi tot

| Mladintov_Doina_1968 a răspuns (pentru andy_4682):

Pai altceva nu se poate?