| kenNNzorFTW a întrebat:

Cum scap de aceste iconite "duble" : http://s23.postimage.org/t76ljshef/dasdasdsa.png

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ai de doua ori afisate pe ecran? Da clic dreapa pe una din ele si in ecranul care se deschide dai "delete". Asta, daca am inteles eu bine ce vrei sa spui.

| kenNNzorFTW explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt dublate, sunt ca in imagine cum sa zic eu, gen au pe tot scrisul acea culoare albastru..sau ce culoare o fi din imaginea care am pus-o mai sus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru kenNNzorFTW):

Aaa, aceea este culoarea pe care ai ales-o pentru fond. Ai ublat undeva in Control Panel si ai schimbat culoarea. Daca te deranjeaza, mai pune intrebarea la "tehnologie", sint acolo niste baieti priceputi.